HOTEL BELLEVUE JETŘICHOVICE

Číslo magnetky 827

Kraj:  Ústecký

Okres:  Děčín

 

Hotel Bellevue se nachází v samostatném srdci národního parku České Švýcarsko. Je umístěn na mírné vyvýšenině nad obcí Jetřichovice. Pro sportovní vyžití můžete využít kuželník se dvěma automatickými drahami, hřiště, saunu a hernu se stolním tenisem. Děti mohou využít dětské hřiště v hotelové zahradě. Pravidelně jsou provozovány masáže. V areálu hotelu je uzavřené parkoviště hlídané kamerami a úschovna kol. V letním období je otevřen venkovní 25 m bazén, bazén pro děti a terasa s občerstvením.

 

Jetřichovice jsou jedním z výchozích bodů turistických cest v národním parku. Odsud se dostanete do překrásných skalních labyrintů s jedinečnými přírodními výtvory, jako jsou například světoznámá Pravčická brána, skalní hrad Šaunštejn, Vilemínina stěna, Mariina skála a Ostroh s vyhlídkovými chatkami i mnoho dalších kouzelných míst.

 

Tyto přírodní krásy vytvořily z krajiny v okolí Jetřichovic vyhledávané místo, kde se můžete obdivovat i charakteristické lidové architektuře. Vyhledávanými místy jsou také památky jako Dolský mlýn, místo které láká nejen filmaře (Pyšná princezna, Peklo s princeznou, ….) nebo chaty na Tokáni.

 

Nezapomenutelný zážitek ve Vás jistě zanechá také projížďka na lodičkách známou Tichou a Divokou soutěskou na řece Kamenici.

 

Okolí je ideální pro vyznavače pěší turistiky i pro milovníky jízdy na kole. V zimě při dobrých sněhových podmínkách se můžete vydat do okolí na běžkách. Možnost sjezdového lyžování  v nedalekém Dolním Podluží.

 

FotoFoto