RANČ KOSTELANY

Číslo magnetky 810

Kraj:  Zlínský

Okres:  Kroměříž

 

Ranč Kostelany se nachází v nádherné lokalitě přírodního parku Chřiby, jen několik kilometrů od historické Kroměříže. Ranč byl původně vybudován pro milovníky koní a příznivce western & country. Se svou širokou nabídkou kvalitních služeb je dnes ideálním místem pro pořádání nejrůznějších akcí, jako jsou svatby, rodinné oslavy, firemní a společenské akce ve stylovém prostředí. Krásná krajina láká k vycházkám a vyjížďkám na koni v každém ročním období.

 

Neodmyslitelnou součástí rozlehlého areálu Ranče Kostelany je westernové městečko, které přivádí Divoký Západ zpět k životu. Městečko zobrazuje reálný život západních kultur nejen autentickou podobou budov, ale především pak prostřednictvím westernových programů a akcí, které se v jeho prostorách v průběhu roku konají.

 

Život se v městečku probouzí vždy na začátku sezóny v měsících květen a červen prostřednictvím tzv. Junior programu, který je určen především pro základní a mateřské školy. V průběhu letních měsíců probíhají programy v městečku dle kalendáře akcí. Mimo plánované akce lze prostory westernového městečka využít pro soukromé a firemní akce, k uspořádání oslav, svateb, firemních večírků, aj.

 

Foto