LÁZNĚ TEPLICE V ČECHÁCH

Číslo magnetky 482

Kraj: Ústecký

Okres: Teplice

 

Lázně Teplice v Čechách patří k lázním s nejdelší tradicí. Zdejší termální prameny byly využívány již od 12. století a právě rozvoj lázeňství umožnil přerod původně neznámého města Teplice ve významné středisko, pyšnící se honosnými lázeňskými domy a nádhernou architekturou. Součástí Lázni Teplice v  Čechách je Klinika CLT (Císařské lázně Teplice). Zde se nachází odborná oddělení téměř všech medicínských oborů.

 

Kromě sofistikované lékařské péče jsou pro její hosty připraveny specializované programy a služby, které mohou absolvovat během lázeňského pobytu. Programy jsou koncipovány tak, aby nijak nenarušovaly čerpání lázeňských procedur. Zejména se jedná o služby laser centra, screeningové programy (zjištění aktuálního stavu Vašeho zdraví během jednoho dopoledne), Beauty programy (programy pěstování krásy moderní ženy/muže) a odborné poradenství Studia Visage (poradna proporcionálního oblékání dle typu postavy, líčení, celkový image).


Lázně Teplice v Čechách se zaměřují také na Medical Wellness pobyty. Medical Wellness plně odpovídá dnešnímu trendu aktivního zájmu o své zdraví. Lázně jsou též místem prevence, kde se nehovoří o pacientech, ale o hostech a navštěvuje je dnes stále více hostů, které netrápí žádný konkrétní zdravotní problém, ale naopak chtějí problémům předcházet a uchovat si své zdraví. Moderní Lázně Teplice v Čechách díky množství různorodých doprovodných aktivit vycházejí vstříc zájmům návštěvníků všech věkových kategorií. Zaměřují se na intenzivní využití pobytu a snahou je, aby si  hosté užili každou chvilku zde strávenou.

 

Proto je připraven bohatý kulturní program pro využití volného času, široká nabídka výletů do okolí i zájezdy s cestovní kanceláří, se kterou je možné poznat hrady a zámky v okolí, muzea a další historické památky. Pro milovníky sportu jsou připraveny další možnosti jak volný čas po procedurách využít. Velmi vhodné je také spojit kosmetický zákrok na Klinice CLT s následným pobytem v Lázních Teplice v Čechách.

 

 

FotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFotoFoto